Zlato a bronz z halového Přeboru Prahy v atletice

14.02.2014 21:12

Ve čtvrtek 13.2.2014 se Dan zúčastnil atletických závodů - halového Přeboru Prahy jako registrovaný atlet oddílu PSK Olymp Praha. Vybral si nejdelší možnou žákovskou trať  - 3000m. Tuto distanci (na  200m dlouhém oválu) běžel prvně a tak moc nevěděl, co od toho závodu očekávat. Na start  nastoupilo 10 závodníků.  Dan doběhl na 7. místě v čase 11:24,5 a je to jeho ustavující osobní rekord. Vzhledem k tomu, že se jednalo o Přebor Prahy a v závodě startovali i mimopražští závodníci mimo soutěž, obsadil Dan 3. místo. Domů ze závodů si odnesl medaili a diplom. Gratulujeme!

10 Benjamin Vácha 001016 SK ZŠ Jeseniova Praha 12:18.2

Kačka do svého závodu na 1500m (nejdelší trať pro kategorii žaček) nastoupila v pátek 14.2. Na startu bylo 7 závodnic. Kačka doběhla první v čase 5:20,4 (letošní osobák na této trati v hale) a domů si odnesla medaili a přebornický titul. Uvidíme, zda zaběhnutý čas bude stačit na nominaci na halové Mistrovství ČR v Jablonci 1.-2.3.2014.

1 500 m - ještě jednouz stupně

Ze závodů jsme nevyšli bez úspěchů, významně se na nich podílejí přátelé – pětibojaři.

Největším úspěchem byl určitě přebornický titul KaKre na 1 500 m. Kačka běžela 5:20,42, tedy čas, se kterým nebyla moc spokojena. Celý závod odtáhla a nebyla nucena o své umístění bojovat.

3 000 m - stupně vítězů

Kolekci medailí doplnil bronzem DaPl. Dan jakožto pětibojař běžel daleko (3 000 m), ale dostatečně rychle (11:24,5).