Republika v Plzni aneb dva bronzy z družstev (sobota 24.9.2016)

24.09.2016 19:12

Z Plzně vezeme dvě bronzové medaile! Jedna se houpe na krku Ádě, získala jí společně s Bárou Hartmanovou v soutěži družstev. Druhou vybojoval Richard v družstvu s Jankem Tomanem. Družstvům gratulujeme! Individuální medaili, ani splněný limit sps se nám získat nepodařilo, ale máme před sebou ještě spoustu dalších závodů...a někdy to vyjde :-)

V kategorii U15 (starší žačky) závodila Áďa, Andy a Tania. V kategorii závodilo 22 dívek ročníků 2002-2003. (Limit pro vstup do SpS pro U15 = 3000 bodů)

Adélka:       střelba: 161 kruhů

plavání: 1:19,56

běh: 5:55,35

body: 2850

celkové pořadí jednotlivci: 7.

Áďa střílela nejlépe ze všech děvčat a byla oceněna jako nejlepší střelkyně. Domů si odváží krásnou trofej. Gratulujeme! Do splnění limitu sps chybí Adélce už jen 150 bodů - super výkon!.... to je výzva ke zlepšení plavání a běhu!

Andrea:     střelba: 154 kruhů

plavání: 1:19,89

běh: 6:16,76

body: 2676

celkové pořadí jednotlivci: 13.

Andrea předvedla dobrý výkon, udělala si osobák ve střelbě i plavání a v běhu se hodně zlepšila. Chválím! Spolu s Táňou v družstvech obsadila 9. místo.

Tania:          střelba: 105 kruhů

plavání: 1:26,55

běh: 6:48,47

body: 2112

celkové pořadí jednotlivci: 21.

Tania dneska předvedla střelbu, která už nebyla katastrofální :-), začíná se nám to lepšit! Na plavání a běhu musíme hoooodně pracovat!

V kategorii U15 (starší žáci) závodili, Jirka, Richard, Kuba a Matějové S. a Č.  V kategorii závodilo 21 kluků ročníků 2002-2003. (Limit pro vstup do SpS pro U15 = 2900 bodů)

Richard:      střelba: 145 kruhů

plavání: 1:04,10

běh: 5:42,29

body: 2682

celkové pořadí jednotlivci: 12.

Richard si i tentokrát zaplaval osobák! Super! Střelba bývá u Richarda obvykle lepší - dnes se to nepovedlo úplně optimálně, ale běh byl velmi dobrý, tak ještě o 43 vteřin zlepšit ....... :-)

Kuba:          střelba: 124 kruhů

plavání: 1:13,00

běh: 5:32,15

body: 2508

celkové pořadí jednotlivci: 15.

Kubova střelba se dneska nepovedla, velká střelnice chce hodně pevné nervy a mooooc velké soustředění. Plavání bylo výborné - zlepšený osobák z minulých závodů. Běh byl dobrý. Kuba bude v kategorii U15 závodit i příští rok, má tedy spoustu času na zlepšení výkonů. Spolu s Jirkou obsadil Kuba v družstvech 8. místo.

Jirka:           střelba: 117 kruhů

plavání: 1:15,22

běh: 5:29,4

body: 2460

celkové pořadí jednotlivci: 16.

Střelba se mírně vylepšila, plavání bylo dobré, čas těsně za osobním rekordem. V běhu je Jirka z celé skupiny nejrychlejší, ale čas vítěze byl 4:44,23...tak pracovat je stále na čem :-)

Matěj S.:     střelba: 85 kruhů

plavání: 1:12,51

běh: 5:51,63

body: 2151

celkové pořadí jednotlivci: 20.

Střelbu necháme bez komentáře - ta prostě nejde... Plavecký čas je výborný!!! Krásný osobák. Běžecký čas také není nejhorší....častější trénink by výkony výrazně vylepšil (trénink 1-2x týdně na lepší výsledek nestačí :-( ) Matějové spolu v družstvu obsadili 9. místo.

Matěj Č.:    střelba: 91 kruhů

plavání: 1:33,72

běh: 5:44,97

body: 1989

O Matějově střelbě toho už bylo napsáno hodně...nervy, nervy, nervy...Matěj zaplaval to, co umí. Běh byl dobrý, časem se Matěj blíží Richardovi. Matějovi by pomohlo větší soustředění na vše, co dělá!

Fotky ze závodů tentokrát nemáme, trenér fotit nestíhal a já dělala řidiče Kačce (na koně :-)