Podzimní běh Olympu

24.11.2014 11:02

Zdravotní omezení, rodinné akce a u některých závodníků i tak trochu lenost způsobily, že na posledním letošním přespoláku závodila z naší tréninkové skupiny jen Bára. Jako mladší žákyně běžela trať dlouhou 1260m. Mezi 28-mi atletkami ročníků 2001 -2002 doběhla v čase 4:48 na sedmém místě (čas vítězné závodnice 4:28) Gratulujeme!

Bára letos závodila, bez jednoho, ve všech závodech Poháru běžeckých nadějí a v celkovém hodnocení obsadila krásné, druhé místo. Velká gratulace! Káča běžela do poháru pouze jeden závod – přebor Prahy, který byl ale dvojnásobně bodovaný a tak jí vítězství v tomto závodě Kačce přineslo celkové sedmé místo. Janek je mezi mladšími žáky celkově 18-tý, (stejně jako Káča běžel jen jeden pohárový závod).

Výsledky Podzimního běhu Olympu a celkové výsledky Poháru běžeckých nadějí najdete tady:  https://www.bezeckenadeje.cz/