Pětibojařské závody v Praze pro kategorii U13 - neděle 6.11.

06.11.2016 21:39

V neděli, ve velmi nevlídném, studeném a deštivém počasí, na Julisce proběhl poslední pětibojařský závod letošní sezóny ""Malá cena Dukly". Jednalo se o závody pro nejmladší kategorie od U5 po U13. Z naší tréninkové skupiny se v nejstarší kategorii U13 postavil na start Honza Z., Honza P. a Kuba P. Kluci v této kategorii závodili naposledy - tedy naposledy běželi 1000 metrů, plavecká trať 100 metrů volným způsobem bude stejná i v U15-kách.

V kategorii U13 (žáci) závodilo celkem 14  kluků ročníků 2004-2005.

Jan P.:      plavání: 1:26,91

běh: 3:28,80

body: 1736

celkové pořadí jednotlivci: 6

Plavání bylo dnes trošku pomalejší než při minulých závodech, ale běh se dnes Honzovi povedl. Honza zaběhl třetí nejlepší čas startovního pole,  to je dobré - čas byl o hodně lepší než na závodech na Kladně! Celkově dobrý výsledek!

Honza Z.:   plavání: 1:17,34

běh: 3:49,10

body: 1727

celkové pořadí jednotlivci: 7

Honza byl po plavání celkově šestý. Plavání bylo o chlup pomalejší než na závodech na Kladně, ale to se přes zimu zlepší. Běžecký čas byl tentokrát lepší (o fousek) - bedeme běhat, běhat a běhat... a to i o víkendech - přespoláky.

Jakub P:   plavání: 1:32,57

běh: 3:52,80

body: 1523

celkové pořadí jednotlivci: 11

Jakub plaval také o trošičku pomaleji než umí , ale běh byl dneska rychlejší a to je super! Chce to hoooodně plavat a mooooc běhat a výslekeb bude znát :-)