Mezinárodní MČR pro U17 Praha 31.5. - 1.6. aneb první velké závody pro Honzu a Dana

31.05.2014 11:37

V sobotu nastoupili Honza a Dan do svého prvního velkého závodu s mezinárodní účastí. Jednalo se o Mistrovství České republiky pro kategorii U17 a kluci sbírali cenné zkušenosti, mezi 23-mi závodníky (7 čechů) z osmi zemí.

Dan:

plavání: 2:24,06 (po plavání průběžné 21. místo) - pěkný osobák!!!

kombi: 11:46,69  (v běhu 22. místo)

umístění celkem: 22

umístění ČR: 6

body: 2768

do splnění limutu SCM chybí 657 bodů (pro splnění limitu je potřeba získat minimálně 3425 bodů)

Honza:

plavání: 2:47,61 (po plavání 23. místo)

kombi: 11:27,72  (v běhu 21. místo)

umístění celkem: 23

umístění ČR: 7

body: 2564

do splnění limutu SCM chybí  861 bodů (pro splnění limitu je potřeba získat minimálně 3425 bodů)

Součástí závodu bylo i hodnocení dvoučlenných družstev, v republice byla jen dvě družstva, obě složená z dukláků. Dan z Honzou si tedy domů za své výkony  odnášejí  medaili za druhé místo.

Nějaké fotky jsou tady: https://klepa.zonerama.com/Album/339355 , celkové výsledky najdete zde: www.pentathlon.cz/data/1401567430345Individual.pdf a výsledky MČR najdete zde: www.pentathlon.cz/data/1401567492940European-cup-2014---MMCR-U17.pdf

Zítra jsou na programu soutěže štafet, kde se kluci rovněž představí. Štafeta plave 2 x 100m volným způsobem, počítá se výsledný čas štafety, v kombi každý běží 2 x 800m a 2 x střílí.

Honza i Dan si zaplavali při štafetě osobáky na 100 VZ, kdy Dan plavalza 1:05,8 a Honza 1:10,1. Z 6-ti štafet chlapců obsadili ale 6. místo v celkovém čase 14:29,6. Čas první štafety byl 11:01,7, pátá štafeta měla čas 14:13,9.