Atletické závody- 2. kolo městského poháru družstev staršího žactva na Julisce, středa 28.5.2014

28.05.2014 20:27

Za družstvo staršího žactva atletického oddílu PSK Olymp Praha dnes závodil Mates, Dan a Kačka v běhu na 800 m. Kačka doběhla druhá v čase 2:42, 64 a získala tak pro družstvo 9 bodů. Dan doběhl na čtvrtém místě v čase 2:23,61 a pro družstvo získal 7 bodů. Mates celkově obsadil 12. místo (v druhém, pomalejším rozběhu byl v čase 2:33,8 třetí), pro družstvo body nezískal, ale to se po tak dlouhém tréninkovém výpadku a nyní v rekonvalescenci ani nečekalo.

Výsledky můžete najít zde: online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=19930&discType=110#resultsHdr

Později zde doplním komentář atletického trenéra, pana Krčmáře k výkonům našich závodníků.(Bude převzato z atletického blogu).

Je to skvělé, jsme opět třetí.

Kačka Krejčí běžela osmistovku za 2:42,64 a stejně jako v minulém kole přinesla 9 bodů.

Dan Plátek na stejné trati doběhl celkově na čtvrtém místě (získal 7 bodů) v čase 2:23,61.

Také Matyáš Nachtigall běžel osmistovku. Podle mých záznamů si výrazně zlepšil osobák, když běžel 2:33,80. Na body to ale nestačilo.